


"Magyarországot nem uszító gondolatokkal nyugtalanítva, hanem köznapi, hasznos, jólétet gyarapító tettek sorával kell szeretni."
(Deák Ferenc)
Köszönetnyilvánítás:
A 2024.06.09.-én megrendezett önkormányzati választások eredménye alapján a fenti három képviselőnk került be a verőcei önkormányzat testületébe, amiért ezúton is...
...mindenkinek köszönjük a szavazatokat és a támogatást! :)
Az elkövetkező ciklusban igyekezni fogunk a legjobb tudásunk szerint szolgálni szeretett falunk közügyeit. Ehhez azonban a továbbiakban is nagy szükségünk lesz rád-rátok, hogy közös erővel, összefogással, a nyilvánosság erejével minél hatékonyabban tudjuk elérni közös céljainkat és hogy minél több emberrel megismertethessük elképzeléseinket. Ezért kérünk, hogy kövess minket minden lehetséges fórumon (Weboldal, Facebook, TikTok, Youtube), hogy első kézből értesülhess a történésekről!
Csapatunk

Demjén Anna
Védőnő

Mucza Péter
Vendégház üzemeltető

Tajti Gábor
Faápoló
Önkormányzati képviselőink:
Célunk:
