Bércesi-Hoffmann Anna
Kommunikációs szakemberként diplomáztam és média szakon szereztem gyakorlatot. Televízióban, rádióban szerkesztőként, majd évekig a rendezvényszervezés területén dolgoztam.
A gyermekeim születése után költöztünk Verőcére így már 5 éve vagyunk részesei a falu mindennapjainak.
Férjem, Gábor Kismaroson töltötte a gyermekéveit, Verőcére járt iskolába így sokaknak ismerős lehet a családunk neve. Számomra is hamar otthonossá vált a falu. Három kisfiunkkal együtt fedeztük fel a környék csodáit.
A gyerekekkel együtt én is bekapcsolódtam az óvodai és az iskolai életbe, csatlakoztam a szülői munkaközösségekhez, majd felkértek az óvodai SZMK elnöki tisztségére is.
Mit tehet egy háromgyermekes anyuka, kommunikációs és rendezvényes múlttal a verőcei képviselő testület tagjaként?
Meghallja a lakók hangját és figyel a felvetéseikre.
Egy önkormanyzat életében az egyik legfontosabb dolog, a kommunikáció, a párbeszéd.
Hiszek abban, hogy mindenkit tájékoztatni kell arról, ami a mindennapi életét érinti, és mindezt azokon a médiafelületeken kell megtenni, amit jellemzően használ.
Feladatunk kell legyen a falu összes intézményének vezetői közötti hatékony párbeszéd megteremtése.
Hiszek abban, hogy helyet és teret lehet adni változatos és tartalmas rendezvényeknek a faluban.
Az Új Verőce csapat azt adja a falunak, amire évek óta várunk. A változtatás, újítás lehetőségét. Azt a jövőképet, amiben 10 év múlva egy sokkal színesebb, aktívabb közéletet mondhat magáénak Verőce, a mi falunk.

