top of page

Tajti Gábor

Családommal 15 éve építettük fel házunkat a Fehér-hegyen, mindkét fiam Verőcén született. Az évek során elmélyült a kötődésem a faluhoz és lakóihoz, felelősséget érzek az élhető verőcei környezetért. Faápoló alpinistaként eddig is részt vettem a falu fáinak gyógyításában az önkormányzattal együttműködve. Mára már jórészt önműködő vállalkozásom hátterével minden nap készen állok tenni a verőcei közösségért.

 

A falunkat otthonuknak választókkal megduplázódott Verőce lakossága az elmúlt 20 évben. Ennek rétegnek a látásmódjában, tudatosságában, gyermek- és környezetszeretetében én is osztozom, és ezt szeretném képviselni az önkormányzati döntésekben. A közösségben és a nyilvánosságban hiszek. Szükségesnek tartom a lakosság rendszeres bevonását a falu közügyeibe. A kevesek érdekében álló nagyzó beruházások, a forgalomnövekedés és elvárosiasodás éppen abban csorbítják Verőce értékét, ami a legfőbb vonzereje. A kisebb feljesztések, a közművesítés véglegesítése, a biztonságos és ápolt közterületek és az egészséges környezet szolgálják igazán a családi életet és gyermeknevelést. Munkámmal ezt szeretném elősegíteni.

 

A falu különleges természeti értékeinek értő gondozását, a faápolást, zöldítést és a teljes tisztaság fenntartását személyes kihívásomnak érzem.

 
TGsajat_edited.jpg

Kövess minket Facebookon és iratkozz fel hírlevelünkre!

A "Küldés" gomb megnyomásával hozzájárul az adatvédelmi irányelvek elfogadásához.

 
 
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok

© 2024 by Új Verőce. Minden jog fenntartva.

bottom of page