Ziman Tibor
Be kell mutatkoznom? ;)
Családommal széles körű ismertség és megbecsülés mellett közel 30 éve élünk Verőcén.
Nyugalmazott motorosrendőr vagyok, de számos ipari vállalkozásban is dolgoztam. Aki ismer, az tudja: amit kézbe veszek, azt teljes elkötelezettséggel csinálom.
A Rendőrség kötelékében eltöltött szolgálati időm alatt átfogó jártasságot szereztem a közbiztonság fenntartásában és a közterületek, rendezvények biztosítását illetően.
Erre a szakmai felkészültségre Verőce egyre növekvő lakossága miatt egyre nagyobb szükség van és lesz, nem beszélve a tömeget nyaranta tovább növelő turizmusról és nyaralókról. A rendezvényeink is egyre nagyobbak, így a biztonságos lebonyolításuk kockázata is nő.
Az itt eltöltött 30 év után meggyőződésem, hogy átlátom a község adottságait és életét. Ahogy eddig is, úgy ezután is, immár hivatalos státuszban szeretnék Verőcéért dolgozni. Színezzük át együtt Verőcét!

